Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новоміська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04331490) був реорганізований і увійшов до складу Тиврівської громади

Проекти рішень виконавчого комітету 2018

січень 2018 року

1. Про затвердження  переліку об’єктів  та  видів суспільно-корисних робіт, де будуть  відбувати порушники адміністративне стягнення  у вигляді  громадських  робіт  у 2018  році.

2. Про затвердження  переліку об’єктів  та  видів суспільно-корисних робіт, де будуть  відбувати засуджені    покарання,  у вигляді громадських  робіт  у 2018 році.

3.  Про відзначення на території  Новоміської  сільської ради пам’ятних та соціально-значимих дат.

4. Про хід виконання раніше прийнятих рішень виконавчого комітету.

5.  Про присвоєння погосподарського номера житловому будинку.

лютий 2018 року

1. Про закріплення територій обслуговування за  Краснянською СЗШ, І-ІІІ ступенів,  для  ведення обліку дітей шкільного віку.

2.  Про  надання дозволу  дирекції Краснянської СЗШ,  І-ІІІ ступенів,  на знесення двох  аварійних будівель,  розташованих на території Краснянської СЗШ І-ІІІ ступенів.

3. Про проведення комплексу пожежно-профілактичних заходів  на території Новоміської  сільської ради.

4. Про присвоєння погосподарського номера житловому будинку.

5. Про присвоєння погосподарського номера житловому будинку.

6. Про відзначення на території  Новоміської  сільської ради пам’ятних та соціально-значимих дат.

7. Про хід виконання раніше прийнятих рішень виконавчого комітету.

8.  Про  внесення  змін  до  бюджету сільської ради.

березень 2018 року

1. Про затвердження заходів проведення двомісячника благоустрою населених пунктів Новоміської сільської ради.

2.  Про план  роботи виконавчого комітету Новоміської сільської ради на 2-й квартал 2018  року.

3. Про  надання  дозволу  на  розміщення об’єкту  торгівлі  п/п  Пономару В.М.

4. Про  надання  дозволу  на  розміщення об’єкту   торгівлі п/п Пономар В.М.

5. Про присвоєння погосподарського номера житловому будинку.

6. Про присвоєння погосподарського номера житловому будинку.

7. Про відзначення на території  Новоміської  сільської ради пам’ятних та соціально-значимих дат.

8. Про хід виконання раніше прийнятих рішень виконавчого комітету.

9. Про  внесення  змін  до  бюджету сільської ради.

квітень 2018 року

1. Щодо забезпечення  пожежної безпеки у  весняно – літній  період на території сільської ради.

2. Про відзначення на території  Новоміської  сільської ради пам’ятних та соціально-значимих дат.

3. Про хід виконання раніше прийнятих рішень виконавчого комітету.

4. Про  внесення  змін  до  бюджету сільської ради.

травень 2018 року

1. Про зміни у розпорядку роботи Будинку  культури с.Красне.

2. Про відзначення на території  Новоміської  сільської ради пам’ятних та соціально-значимих дат.

3. Про хід виконання раніше прийнятих рішень виконавчого комітету.

4. Про  внесення  змін  до  бюджету сільської ради.

червень 2018 року

1. Про відзначення на території  Новоміської  сільської ради пам’ятних та соціально-значимих дат.

2. Про хід виконання раніше прийнятих рішень виконавчого комітету.

3. Про  внесення  змін  до  бюджету сільської ради.

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування